Mes siūlome pagalbą iškeliant restruktūrizavimo bylą.

Mūsų tikslas - padėti atkurti įmonės mokumą ir išvengti jos bankroto.

UAB Restruktūrizuoju.lt teikia įmonių restruktūrizavimo administravimo paslaugas. Su mūsų pagalba laikinų finansinių sunkumų turinčios įmonės gali išsaugoti ir plėtoti savo veiklą, sumokėti skolas, išvengti bankroto, išsaugoti darbo vietas ir išlikti konkurencingomis rinkoje.

Restruktūrizavimas gali būti pradėtas, jeigu įmonė: (1) turi finansinių sunkumų arba yra reali tikimybė, kad jų turės per artimiausius 3 mėnesius; (2) nėra nutraukusi veiklos; (3) nėra bankrutuojanti ar bankrutavusi; (4) įsteigta ne mažiau kaip prieš 3 metus iki pareiškimo teismui dėl įmonės restruktūrizavimo bylos iškėlimo pateikimo dienos; (5) nuo teismo sprendimo baigti įmonės restruktūrizavimo bylą arba nutarties nutraukti bylą tam tikrais pagrindais įsiteisėjimo dienos praėjo ne mažiau kaip 5 metai. 

Įmonės restruktūrizavimo procesas gali baigtis: (1) sėkmingu įmonės restruktūrizavimu; (2) restruktūrizavimo nutraukimu; (3) restruktūrizavimo nutraukimu iškeliant įmonei bankroto bylą. Iškėlus bankroto bylą, restruktūrizavimo procesas tai įmonei negali būti taikomas. 

UAB Restruktūrizuoju.lt administruoja šias įmones:  

  1. UAB "Antikora”, įmonės kodas: 181234834

  2. Individuali įmonė "Oderena", įmonės kodas: 300083796

  3. UAB "Gaisanta", įmonės kodas 135642325